O kancelarii

Gąsiewski & Roman jest niezależną kancelarią prawną z siedzibą w Polsce, która działa od 1996 r. Od samego początku naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań prawnych, umożliwiających sprawne osiąganie celów biznesowych. Nasz zespół świadczy usługi doradztwa prawnego dla wielu sektorów handlu i przemysłu.

Wspólnicy kancelarii to uznani specjaliści w zakresie najbardziej złożonych i innowacyjnych transakcji. Doświadczenie naszych wspólników zdobyte w międzynarodowych kancelariach prawnych przekłada się na sposób, w jaki prowadzimy naszą firmę. Dzięki szerokim horyzontom oraz solidnemu doświadczeniu w pracy zarówno w Polsce jak i za granicą jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

 
Wśród naszych klientów są m.in. młode firmy, duże korporacje, banki, krajowe i międzynarodowe instytucje finansowe, instytucje o zróżnicowanym profilu działalności i inwestorzy na niepublicznym rynku kapitałowym. Nasi klienci działają w różnych sektorach gospodarki, od lotnictwa poprzez komercyjny rynek nieruchomości, branżę rolno-spożywczą, aż po sektor energetyczny.
 
Pracujemy w grupach specjalizujących się w określonych branżach, a jeżeli wymaga tego specyfika projektu tworzymy zespoły ekspertów z różnych dziedzin. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Świadczymy pełną obsługę w języku polskim i angielskim.
 
Wspólnicy kancelarii Gąsiewski & Roman byli dwukrotnie nagradzani w plebiscycie miesięcznika Forbes jako wiodący specjaliści w swoich dziedzinach, a sama kancelaria Gąsiewski & Roman (wcześniej Windmill, Gąsiewski & Roman) przez szereg lat plasowała się w ścisłej czołówce kancelarii w Polsce północnej.


Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wybierają Państwo:

  • Praktyczne podejście, wymierne korzyści

  • Świadomość specyfiki otoczenia biznesowego

  • Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Najwyższe międzynarodowe standardy

  • Budowanie stałych relacji i praca zespołowa
Nasi klienci

Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony